11.05.2020
Греція готує медичні протоколи для відновлення туризму
Греція готує медичні протоколи для відновлення туризму
Греція, яка приєдналась до сімки країн, що прагнуть якнайшвидше відновити міжнародний туристичний бізнес у своїх країнах, запроваджує медичні протоколи для авіаперевезень та готелів на літній період 2020 року.
Про це повідомив Міністр туризму Греції Харіс Теохаріс, додавши, що затверджені протоколи будуть миттєво імплементовані відразу після відкриття кордонів для міжнародного туризму.
"Пандемія та її наслідки запровадили низку правил та зостережень щодо подорожей, які не варто ігнорувати, отже затверджені протоколи будуть обов'язкові для виконання. Проект протоколів наразі надіслано для консультацій та обговорень з учасникам туристичної галузі Греції" - додав Міністр Теохаріс.
АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
Всі без винятку пасажири, що прямують до Греції із-за кордону, зобов'язані отримати сертифікат про негативний тест на COVID-19, термін дії якого не більше 72 годин до початку повітряної подорожі. За відсутності цього сертифікату пасажирові буде відмовлено у перевезенні.
Завантаження повітряних суден не матиме обмежень, тобто ніяких порожніх середніх крісел або продажу лише частки крісел у літаку.
На рейсах тривалістю до 4 годин, бортове харчування не надаватиметься, натомість можливий сервіс у вигляді снеків в індивідуальній упаковці.
Греція не вимагатиме проведення тестів на COVID-19 під час зворотнього вильоту з її території, отже ніяких ризиків залишитись у країні на карантин. 
ГОТЕЛІ
В Греції запровадять так звані готелі для карантину. Міністерство туризму візьме в оренду декілька об'єктів в усіх регіонах країни для розміщення туристів, у яких буде встановлено позитивний результат тесту на COVID-19. 
Крім того, кожний об'єкт розміщення буде зобов'язаний контактувати з уповноваженим лікарським закладом стосовно тестування своїх гостей. Результати тестування будуть доступні протягом 6 годин та у разі позитивного результату, гості мають терміново переїхати до "карантинного" готелю.
Харчування у стилі "буфет" буде тимчасово призупинено в усіх готелях, за виключенням малих аби уникнути великого скупчення гостей у ресторанах. 
Пляжний інвентар, зокрема лежаки, розташовуватимуть на безпечній відстані один від одного, та запровадять індивідуальні чохли, що змінюватимуться після кожного гостя.
ДОХОДИ ТА ДВОСТОРОННІ УГОДИ
Минулого року дохід Греції від туризму склав близько 18 млрд.евро. На думку Міністра цього року варто очікувати результат на рівні 8 млрд.евро. Крім того, Греція приєдналась до угоди з таким країнами, як Кіпр, Ізраїль та Болгарія щодо вільного пересування громадян з туристичної метою.
Як повідомлялось раніше, Греція планує відкрити свої кордони для міжнародного туризму, починаючи з 1 липня цього року.
ПОДІЛИТИСЯ: