21.10.2020
Готелі в Абу-Дабі отримуватимуть сертифікат кошерності
Готелі в Абу-Дабі отримуватимуть сертифікат кошерності

Департамент культури та туризма Абу-Дабі оголосив про новий проект з отримання Сертифіката кошерності для готелів емірата - повідомляє прес-служба.

Департамент культури та туризма Абу-Дабі підписав угоду з Агентством Еміратів з сертифікації кошерності , мета якої є надання офіційного сертифікату готелям, що подаватимуть кошерні страви. Необхідність цього проекту виникла після того, як пункти продажу продуктів харчування та напоїв в готелях отримали вказівку включати кошерні страви до меню ресторанів та при обслуговуванні номерів.

Ця ініціатива відкриває нові можливості для єврейських туристів з різних країн відвідати Абу-Дабі після підписання історичної мирної угоди та нормалізації відносин між ОАЕ та Ізраїлем. Вона також відповідає візії уряду ОАЕ - популяризація релігійної толерантності та створення сприятливого середовища для людей незалежно від віросповідання та походження.

Першим готелем в Абу-Дабі, який отримав сертифікат кошерності та право офіційно сервувати кошерні страви, став флагманський Emirates Palace.

Нагадаємо, що 19 жовтня національна авіакомпанія Etihad Airways стала першим перевізником з країн Перської Затоки, що здійснила комерційний рейс до Ізраїлю.

 

 

ПОДІЛИТИСЯ: