07.05.2020
Готелі Єгипту чекатимуть на іноземних туристів
Готелі Єгипту чекатимуть на іноземних туристів
Більшість готельєрів Хургади та Шарм-ель-Шейху вважають економічно недоцільним поновлювати роботу у червні, як було заплановано урядом країни. Справа в тому, що запропоновані обмеження щодо завантаження та додаткові вимоги стосовно санітарної безпеки фактично призводять до збитковості готельного бізнесу, повідомляє Міністр туризму Єгипта Халед Аль-Анані.
"Поновлення туристичної сфери безпосередньо пов'язано із ситуацією на ключових для країни ринках : Велика Британія, Німеччина та країни Східної Європи. Саме ці країни були головними генераторами туристичного трафіку на курорти Червоного моря до пандемії, та саме в цих країнах наразі є невизначенність щодо термінів відновлення міжнародного туризму" - пояснює Міністр
В той же час внутрішній ринок, на який влада розраховує у перші місяці після рестарту , наврядчи забезепечить суттєве завантаження готелів на курортах Червоного моря, враховуючи той факт, що протягом травня дозволене максимальне завантаження готелів становитиме 25%, а у червні - 50%.
Крім того, всі без виключення готелі зобов'язані дотримуватись протоколу безпеки та гігієни (цілодобова присутність лікаря, щоденні тести на COVID-19, щоденна дезінфекція номерів та просторів загального користування, тощо) , що є додатковим фінансовим тягарем, та при цьому мають виключити низку послуг, що дозволяли отримувати додатковий прибуток (кальяни, аквапарки, спа-центри, тощо). В іншому випадку готелі будуть позбавлені ліцензії.
Всі ці фактори мають призвести до зростання вартості перебування в готелях, але уряд Єгипта наполягає аби ціни були максимально наближені до собівартості, отже фактично готелі мають відновити свою діяльність заради підтримки своїх співробітників.
"Запропоновані урядом умови відновлення роботи категорично не влаштовують турбізнес" - каже Мохамед Фала, президент Асоціації туристичних інвесторів провінції Червоне море, де розташовані курорти Хургада та Марса Алам. Готелі, що вимушено були зачинені протягом 2-х місяців, не можуть працювати на рівні собівартості та мають підвищити ціну для внутрішнього ринку вдвічі, але при цьому більшість місцевого населення не зможуть собі дозволити відпочинок на курортах. Більш того, враховуючи культурні особливості , місцеві наврядчи зможуть дотримуватись соціальної дистанції протягом відпочинку".
Враховуючи вищевказані причини, Мохамед Фала вважає, що більшість готелів на курортах Червоного моря не працюватимуть протягом літа, адже на його думку міжнародні кордони відкриються не раніше вересня. 

 

ПОДІЛИТИСЯ: