28.11.2019
flydubai уклала угоду з Smartwings про лізинг повітряних суден разом з екіпажем
flydubai уклала угоду з Smartwings про лізинг повітряних суден разом з екіпажем
Авіакомпанія flydubai зі штаб-квартирою в Дубаї оголосила сьогодні, що вона уклала угоду про «мокрий» лізинг чотирьох літаків Boeing 737-800 нового покоління на період з 14 грудня 2019 року до 25 січня 2020 року.
Угода з авіакомпанією Smartwings про лізинг повітряних суден разом з екіпажем, яка також включає послуги зі страхування та технічного обслуговування літаків, дозволить flydubai розширити можливості за обсягом пасажиропотоку в високий туристичний сезон в період новорічних свят. Чотири літаки Smartwings доповнять поточний флот з 40 повітряних суден Boeing 737-800 нового покоління.
flydubai прийняла рішення взяти в лізинг чотири літаки чеської авіакомпанії на фоні тимчасового призупинення експлуатації 14 літаків Boeing 737 MAX, яке триває з березня 2019 року.
Виконавчий директор flydubai Гейт Аль Гейт прокоментував: «Тривале тимчасове призупинення експлуатації літаків Boeing 737 MAX має значний вплив на нашу операційну діяльність, адже нам довелося зменшити кількість здійснюваних рейсів на 30%. Ми робимо все від нас залежне, щоб нівелювати незручності для пасажирів. Чотири додаткових повітряних судна дозволять більшій кількості пасажирів подорожувати з нами в період новорічних свят».

Гейт Аль Гейт продовжив: «Ми раді укласти нашу перше угоду про лізинг літака з екіпажем та послугами зі страхування і обслуговування з авіакомпанією Smartwings, що сертифікована за результатом аудиту експлуатаційної безпеки ІАТА. Smartwings вже має великий досвід в реалізації подібних проектів».
Виконавчий директор Smartwings Роман Вік прокоментував: «Smartwings високо цінує новий спільний проект з flydubai. Ця угода про «мокрий лізинг» допоможе нам більш ефективно використовувати наш флот у зимовий сезон, коли в Європі попит на пасажирські перевезення знижується. Ми переконані, що ця угода зміцнить взаємини між нашими авіакомпаніями в майбутньому».
Орендовані літаки будуть використовуватися на кількох маршрутах flydubai, включаючи Бахрейн, Коломбо, Фейсалабад, Карачі, Кувейт, Мускат, Мултан, Прага і Сіялкот. На цих рейсах будуть доступні тільки місця економ-класу.
Пасажири, які забронювали квитки на рейси flydubai, що виконуються Smartwings, отримають повідомлення заздалегідь. Пасажири можуть знайти додаткову інформацію на сайті flydubai.com.
flydubai продовжує переглядати свої плани, розглядаючи різні сценарії, щоб мінімізувати незручності для пасажирів, викликані тимчасовим призупиненням експлуатації літаків Boeing 737 MAX. Ці літаки не будуть використовуватися до тих пір, поки вони будуть ресертифіковані регулятором - Головним управлінням цивільної авіації ОАЕ.

ПОДІЛИТИСЯ: