02.06.2019
flydubai святкує 10-річний ювілей
flydubai святкує 10-річний ювілей
Участь flydubai в Arabian Travel Market цього року співпала з початком ювілейних заходів на честь десятиріччя першого польоту , який відбувся 01 червня 2009 року за маршрутом Дубай - Бейрут. За останні 5 років авіакомпанія відкрила нові можливості для подорожей, а також вийшла на новий етап свого розвитку завдяки сталому зростанню, покращеним пропозиціям для пасажирів та відкриттю нових ринків, що раніше відчували дефіцит прямого авіасполучення з Дубаєм.
Виконавчий директор flydubai Гейт Аль Гейт (Ghaith Al Ghaitj) прокоментував цю подію: «Авіакомпанія flydubai пройшла довгий шлях з моменту першого польоту у 2009 році. Наша мережа наразі має 71 маршрут, де раніше взагалі не було прямого авіасполучення з ОАЕ чи воно було недостатньо розвинутим. Обслуговування цих ринків дозволяє близько 1,5 млрд. пасажирів комфортно подорожувати через міжнародний хаб в Дубаї».
Загалом flydubai виконує рейси за більш ніж 90 напрямками в 47 країнах Африки (12 маршрутів), Центральної Азії та Кавказу (10 маршрутів), країнах Перської Затоки та Близького Сходу (26 маршрутів), а також Індійського субконтиненту (18 маршрутів).
Від моменту виконання у 2009 році першого рейсу flydubai перевезла понад 70 млн. пасажирів та відзначила кілька важливих віх, наприклад, запровадила розважальну систему на борту у 2010-му та бізнес-клас у 2013 році, розмістила три замовлення на літаки та анонсувала розширене партнерство з Emirates.
З нагоди десятиріччя від дня першого рейсу flydubai, 01 червня 2019 року о 12.20 за місцевим часом, з міжнародного аеропорту Дубая до Бейрута відлетів спеціальний рейс. В Бейруті його зустріли урочистою водяною аркою. На борту літака були пасажири історичного першого рейсу flydubai, з яких розпочалась історія авіакомпанії, що відкрила нові можливості для подорожей з Дубая в своєму регіоні.
ПОДІЛИТИСЯ: