16.09.2021
flydubai - 10 років в Україні
flydubai - 10 років в Україні
Сьогодні, 16 вересня, авіакомпанія flydubai святкує десятиліття з моменту здійснення першого комерційного рейсу в Україну. Цього дня у 2011 році перевізник виконав свій перший рейс до Києва.

Україна є важливим напрямком маршрутної мережі flydubai. Зараз flydubai виконує щоденні рейси до Києва, Міжнародний аеропорт Бориспіль (KBP) і до трьох рейсів на тиждень до Одеси (ODS).
Коментуючи десятиліття польотів, виконавчий директор flydubai Гейт Аль Гейт (Ghaith Al Ghaith, Chief Executive Officer) сказав: «Ми з радістю святкуємо важливі досягнення авіакомпанії на ринках нашої присутності. Сьогодні особлива подія, яка відображає наш ріст і розвиток. flydubai була створена, щоби відкривати нові ринки й робити подорожі більш доступними. Я впевнений, наша тривала присутність на українському ринку є свідченням досягнення цих цілей. Ми з нетерпінням чекаємо ще більше пасажирів з України на рейсах до Дубаю та інших напрямках нашої мережі».
З 2011 року понад 1,5 мільйона пасажирів скористалися послугами авіакомпанії для перельотів між Україною та ОАЕ. Пасажири з України здебільшого відвідують Дубай. Також популярними напрямками для подорожей є Коломбо, Мале й Занзібар. 
Старший віце-президент flydubai з комерційних операцій і електронної комерції Джейхун Ефенді сказав: «Україна відіграє важливу роль в історії нашої авіакомпанії. Перший комерційний рейс бізнес-класу приземлився в Києві. Окрім того, саме це місто стало першим напрямком, з яким ми відновили регулярні рейси після скасування обмежень на польоти минулого року. Україна є яскравим прикладом того, як пряме авіасполучення з Дубаєм створює переваги для країни. Хочу подякувати всіх наших пасажирів з України за те, що вони обрали нас».
Пасажири, які подорожують з України, мають можливість насолодитися комфортом і отримати більше вражень від подорожі на борту літаків Boeing 737 MAX 8. Бізнес-клас у нових літаках обладнаний кріслами, які розкладаються в повноцінне ліжко. Пасажири можуть не тільки розслабитися в атмосфері усамітнення, а й виспатися під час польоту. Пасажири економкласу зможуть оцінити нові крісла RECARO, у яких можна зручно розміститися, відпочити й отримати задоволення від перельоту. Крісла створені спеціально для оптимізації простору й комфорту на борту.

Літаки Boeing 737 MAX у флоті flydubai також пропонують вийняткові можливості для розваг під час польоту. Бортова розважальна система з 11,6-дюймовим HD-екраном включає фільми, ТБ-шоу, музику та ігри російською, англійською й арабською мовами. Пасажири бізнес-класу оцінять безкоштовну розважальну бортову систему, яка розташована на спинці крісла, що стоїть, а пасажири економ-класу зможуть придбати пакет розважальних послуг від 15 дирхамів ОАЕ.

flydubai і далі впроваджує Wi-Fi у всіх своїх літаках, надаючи змогу пасажирам залишатися на зв'язку під час польоту: переглядати веб-сторінки, надсилати електронні листи, користуватися соціальними мережами й дізнаватися останні новини.

За умови бронювання рейсу flydubai пасажири одержують у подарунок квиток на один день виставки Expo 2020 Dubai, яка проходить у період з 1 жовтня 2021 до 31 березня 2022 року. Пропозиція дійсна для всіх квитків, придбаних з 1 вересня на рейси з вильотом у цей період.

ПОДІЛИТИСЯ: