21.01.2020
Etihad Aviation Training тренуватиме європейських пілотів для Boeing 777 та 787
Etihad Aviation Training тренуватиме європейських пілотів для Boeing 777 та 787
Etihad Aviation Training, спеціалізований тренувальний департамент Etihad Aviation Group, першим серед авіаційних компаній Близького Сходу отримав погодження від Європейської агенції з авіаційної безпеки (EASA) щодо підготовки пілотів Boeing 777 та 787 для європейських операторів та перевізників згідно затверджених європейських стандартів безпеки.
Дозвіл на тренування пілотів для двох широкофюзеляжних типів літаків Boeing розширює глобальні можливості компанії Etihad Aviation Training, яка у 2018 році також першою серед аерокосмічних компаній Близького Сходу була авторизована EASA в якості Approved Training Organisation для пілотів Airbus 320, 330 та 340.
Капітан Паоло ла Кава, Віце-Президент та Керуючий директор Etihad Aviation Training вважає, що зростання глобального попиту на авіаперевезення є драйвером , що потребує якісної підготовки пілотів.
"Деякі оператори не мають достатніх можливостей аби самотужки проводити тренування пілотів - каже Кава. Займаючись тренуванням пілотів Etihad Airways, компанія Etihad Aviation Training також має можливості задовольнити запит багатьох інших операторів щодо тренування для різних типів літаків".

Etihad Aviation Training має у своєми розпоряджені 11 тренажерів - симуляторів, в тому числі п'ять для Boeing 777 та 787, а також досвідчену командів тренерів - пілотів , що отримала достатньо льотного часу в Etihad Airways. На думку Кави сьогодні саме ці 2 типи далекомагістральних літаків є найбільш затребуваними, отже попит на відповідну підготовку пілотів для цих повітряних суден зростатиме.
Незабаром Etihad Aviation Training також очікує на відповідний дозвіл щодо тренування пілотів для новітнього типу широкофюзеляжних літаків Airbus A350.
"Авторизація від EASA в якості Approved Training Organisation для Boeing 777 and 787 дозволитть надавати послуги не тількт операторам Європейський країн, але й представникам авіаційної галузі Азійського регіону, який розвивається швидкими темпами, адже там також прийняті стандарти EASA" - підсумівав Капітан Кава.

Ця подія безумовно підтверджує авторитет Абу-Дабі як провідного авіаційного центру з навчання екіпажів, а також послуг з технічного обслуговування та інженірингу.

 

 
ПОДІЛИТИСЯ: