19.10.2020
Etihad Airways виконала перший комерційний рейс до Ізраїлю
Etihad Airways виконала перший комерційний рейс до Ізраїлю
Перший в історії комерційний рейс , що виконаний авіакомпанією з країн Перської Затоки до Ізраїлю сьогодні вранці прибув з Абу-Дабі до аеропорту Бен-Гуріон в Тель-Авіві - повідомяє The Jerusalem Post.

Рейс EY9607 за маршрутом Абу-Дабі -- Тель-Авів відкрив нову еру комерційних польотів між ОАЕ та Ізраїлем , що стало можливим завдяки укладанню мирного договору між країнами, який має назву Abraham Accords Peace Agreement та був укладений 15 вересня цього року у Вашингтоні, округ Колумбія.

Літак Boeing 787-10 Dreamliner національної авіакомпанії Etihad Airways за три години після злету зі столичного аеропорту Абу-Дабі о 6.58 за місцевим часом торкнувся злітної смуги в аеропорту Бен-Гуріон, що у передмісті Тель-Авіва.

Напередодні Міністерства транспорту обох країн уклали угоду , що дозволяє виконання комерційних рейсів між ОАЕ та Ізраїлем. На першому етапі сторони домовились про 28 щотижневих рейсів між столицею ОАЕ та головним міжнародним аеропортом Ізраїлю.

Переважна більшість пасажирів інаугураційного рейсу - представники бізнесу ОАЕ , великих корпорацій, туристичних компаній, карго компаній та медіа. На знак зацікавленості у розвитку авіасполучення між країнами, відтепер сайт національної авіакомпанії Etihad Airways також доступний на івриті 
ПОДІЛИТИСЯ: