20.04.2019
Etihad Airways пропонує зупинитись в Абу-Дабі
Etihad Airways пропонує зупинитись в Абу-Дабі
Авіакомпанія Etihad Airways пропонує безкоштовний stopover протягом двох діб для всіх пасажирів, які прямують стикувальними рейсами через Абу-Дабі. Пасажири авіакомпанії можуть самостійно обрати один із 15 готелів, які беруть участь у програмі, в тому числі це п’ятизіркові Intercontinental Abu Dhabi, Dusit
Thani Abu Dhabi, Courtyard by Marriott WTC, Crown Plaza та Radisson Blu.
Безкоштовна зупинка в Абу-Дабі доступна для бронювання на сайті авіаперевізника або через тревел-агенцію до 15 червня 2019 року, а подорожі мають здійснитись до 15 липня 2019 року включно.
Робін Комарк, комерційний директор Etihad Aviation Group, заявив: «Кількість відвідувачів Абу-Дабі кожного року зростає, і ця неймовірна акція дозволить нам познайомити гостей зі всього світу з нашою незвичайною домівкою».
Гості зможуть милуватись культурним та архітектурним надбанням, серед якого -- Велика Мечеть Шейха Зайда, Лувр Абу-Дабі та нещодавно відкритий Президентський Палац Каср Аль-Ватан.
Туристи, що віддають перевагу природним оазам, насолоджуватимуться дюнами аравійської пустелі або мальовничими пляжами, що розташовані на тутешніх штучних островах.
Відчайдушні шукачі пригод неодмінно скористаються нагодою підняти рівень адреналіну в тематичних парках Ferrari World, Yas Waterworld та Warner Bros World.
ПОДІЛИТИСЯ: