30.07.2020
ЄС скоротив перелік третіх країн, для яких кордони залишать відкритими
ЄС скоротив перелік третіх країн, для яких кордони залишать відкритими
Рада ЄС переглянула список "безпечних" країн, для яких країни-члени повинні поступово скасовувати обмеження на подорожі на зовнішньому кордоні, і Україна прогнозовано до нього не потрапила.

Як і очікувалось, поточний список третіх країн, що затвердили два тижні тому, не розширився, навпаки, з нього видалили Алжир у зв'язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією у цій північно-африканській країні. Нагадаємо, що два тижні тому "безпечний" список третіх країн залишили Сербія та Чорногорія.
Таким чином з 31 липня країнам-членам рекомендовано відкрити кордони для жителів 12 держав : Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Південної Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю, а також Китаю за умови підтвердження взаємності.
За два тижні Рада ЄС знов переглядатиме список третіх країн , аналізуючи епідеміологічну ситуацію і заходи стримування коронавірусу.

Стосовно епідеміологічної ситуації, у третіх країнах, для яких обмеження на в’їзд скасовуються, кількість нових випадків COVID-19 за останні 14 днів і на 100 000 жителів має бути близькою до середнього показника по ЄС або нижчою.
ПОДІЛИТИСЯ: