11.01.2020
Ernest Airlines зупинив виконання всіх своїх рейсів
Ernest Airlines зупинив виконання всіх своїх рейсів
Італійська бюджетна авіакомпанія оголосила про зупинення виконання рейсів, починаючи з 11 січня 2020 року, на два дні раніше терміну, що був встановлений авіаційної владою Італії (ENAC). При цьому авіаперевізник звернувся з проханням до пасажирів не приїжджати до аеропортів вильоту з вказаної дати.
В авіакомпанії висловили жаль, що рішення ENAC від 29.12.2019 року про призупинення ліцензії лоукоста, яке набувало чинності з 13 січня 2020 року, спровокувало труднощі для подальшої операційної діяльності.
"Ми зробили все можливе аби виконати якомога більшу кількість рейсів у період свят" - зазначили в Ernest Airlines.
Також в авіакомпанії пояснили, що наразі ведуть роботи з відзиву рішення ENAC про призупинення ліцензії, але для надання необхідних доказів фінансової спроможності необхідний час.   
Італійський регулятор прийняв рішення призупинити дію ліцензії Ernest Airlines на виконання пасажирських та грузових перевезень на підставі регламенту ЄС №1008 від 2008 р, в якому містяться загальні правила надання авіаційних послуг в межах ЄС. 
29 грудня 2019 року ENAC надав авіакомпанії 2 тижня на усунення зауважень та підкреслив, що санкції, що можуть бути застосовані до перевізника, не пов'язані із забезпеченням безпеки польотів. 
Ernest Airlnes був провідним лоукост гравцем на маршрутах між Україної та Італією та виконував рейси з чотирьої українських аеропортів - Києва, Львова, Одеси та Харкова. Маючи амбітні плани щодо України, у жовтні минулого року Ernest Airlines відкрив представницький офіс у Києві. 
Нагадаємо, що минулого року через фінансові труднощі ще дві авіакомпанії зупинили свої польоти до України : у вересні рейси Париж - Київ скасувала французька Aigle Azur, а наприкінці листопада про зупинку рейсів Стамбул - Одеса повідомила українська дочка турецької Atlas Global

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ: