13.12.2019
Ernest Airlines скорочує українські маршрути
Ernest Airlines скорочує українські маршрути
Італійський лоукост перевізник Ernest Airlines, який 18 жовтня урочисто відкрив представництво у Києві, оголосив про тимчасову зупинку деяких українських маршрутів. Як повідомили в прес-службі авіаперевізника, це пов'язане із загальним зниження пасажиропотоку у зимовий період.
Отже, під скорочення підпадають рейси Київ-Генуя , починаючи з 13 грудня, Харків - Рим з 08 січня та Харків - Мілан з 15 січня 2020.
Всі пасажири, яких торкнулись ці зміни, були відповідно проінформовані через е-mail та SMS. Запити на повернення вартості квитка та/або переоформлення квитка на інші рейси опрацьовуються.  Пасажири можуть обрати або безкоштовну заміну квитка на альтернативні рейси Ernest до 28.03.2020 або отримати повне повернення вартості квитка.
Щоб пришвидшити процес повернення вартості квитка, який може бути здійснено або через оформлення Ваучеру, або через поповнення Кредитної лінії або через безпосередній банківський переказ на картку платника, перевізник просить звертатись за контактами агентського відділу: agencies.ua@flyernest.com / +380 44 594 5839.
Додамо, що після скорочення вказаних вище маршрутів, Харків залишиться на зимовий період 2019-2020 рр. без рейсів Ernest Airlines. Натомість, авіакомпанія продовжить літати ло Києва (аеропорт ім.Сікорського), Львова та Одеси.
  
ПОДІЛИТИСЯ: