13.05.2020
Emirates відновлює регулярні рейси з 21 травня
Emirates відновлює регулярні рейси з 21 травня
Національний авіаперевізник Дубая, авіакомпанія Emirates напередодні оголосила про відновлення регулярного сполучення за 9 напрямками. Початок виконання рейси заплановано на 21 травня.

Рейси з аеропорту Дубай виконуватимуться до Лондона (Хітроу), Франкфурта, Мілана, Парижа, Мадрида, Чикаго, Торонто, Сіднею та Мельбурну. Окрім перевезень point-to-point, Emirates запровадить стикування в аеропорту Дубай для пасажирів, що прямують з Лондона до Австралії та у зворотньому напрямку.
Рейси вже доступні для бронювання на сайті авіакомпанії.
Аби скористатися регулярними рейсами Emirates, пасажири мають відповідати критеріям та вимогам правил щодо в'їзду до країн призначення. Це також стосується резидентів ОАЕ, які планують своє повернення до країни.
Адель Аль Редха, COO Emirates прокоментував відновлення регулярних рейсів авіакомпанії : "Ми раді сповістити про відновлення наших регулярних рейсів за дев'ятьма маршрутами та надати більше можливостей нашим пасажирам , що подорожують з ОАЕ до цих міст, а також трансферним пасажирам з Великої Британії та Австралії. У щільній співпраці з уповноваженими органами ми працюємо над планом відновлення польотів за іншими напрямками. В той же час нам вдалось імплементувати додаткові заходи в аеропорту, які дозволять дотримуватись необхідної соціальної відстані та пітримувати належний рівень санітарних умов перебування пасажирів та персоналу, що залишається нашим головним приорітетом".  
З метою безпеки пасажирів під час польоту на борту літаків, Emirates дещо модифікує правила надання послуг щоб мінімізувати необхідність контактів та знизити ризик зараження. Відтак, на борту буде відсутня будь-яка друкована продукція, а ручна поклажа буде зареєстрована та перебуватиме у багажному відділені. На борт дозволятиметься взяти з собою ноутбук, невелику сумку та засоби по догляду за дитиною.
Крім того, Emirates ініціювала необхідну програму безпеки задля підтримки необхідного рівня санітарної та гігієнічної безпеки під час перебування на борту. Сучасні салони літаків парку Emirates оснащено фільтрами HEPA, що забезпечують очищення повітря від 99,97% вірусів, а також видаляють пил, мікроби та алегрени. Також, після кожного рейсу літаки Emirates піддаватимуться ретельній санітарно-гагієнічній обробці.   

 

ПОДІЛИТИСЯ: