18.12.2019
Emirates Palace стає Mandarin Oriental
Emirates Palace стає Mandarin Oriental
16 грудня група готелів Mandarin Oriental Hotel Group повідомила про підписання угоди на управління легендарним готелем емірату Абу-Дабі - Emirates Palace. Після набуття чинності даної угоди з 1 січня 2020 року Emirates Palace стане другим готелем групи після відкриття на початку 2019 року готелю Mandarin Oriental Jumeirah в Дубаї.
Найближчим часом готель очікує ребрендінг із наступною реновацією, що пройде в декілька етапів протягом двох років. Під час проведення робіт з оновлення та поліпшення номерів обслуговувати гостей не припинятимуть. Після реновації готель постане в новому образі та запропонує розкішні номери, легендарний сервіс від Mandarin Oriental та особливе гастрономічне розмаїття в нових кафе та ресторанах.
«Нам випала унікальна нагода - отримати в управління один із найкращих готелів Близького Сходу, який, безумовно стане чудовим доповненням нашого портфоліо. Ми з нетерпінням очікуємо на можливість інтегрувати наш неперевершений сервіс у функціонування цього готелю та ознайомити аудиторію з нашим брендом», - відзначив Джеймс Райлі, голова групи Mandarin Oriental Hotel Group.
«Партнерство з групою Mandarin Oriental стане новою віхою для нашого готелю, - додає Його Високість Султан Дхахі Султан Аль Хумаїрі, керуючий директор компанії Palace Company. - Сподіваємось на плідну співпрацю з готельною групою».
ПОДІЛИТИСЯ: