02.06.2020
Emirates додає 50 маршрутів до свого оновленого розкладу
Emirates додає 50 маршрутів до свого оновленого розкладу
В контексті послаблення багатьма країнами карантинних заходів , авіакомпанія Emirates планує цього місяця відновити 50 маршрутів своєї мережі. Про це пише видання Khaleej Times.

Адель Аль Редха, COO Emirates дав зрозуміти, що авіакомпанія має намір здійснити стрімкий камбек у відновленні суттєвої кількості напрямків, а також розширити пропозиції для трансферних пасажирів. При цьому він наголосив що повне повернення операцій до "прековідного" рівня потребує певного часу.
"Червень - дуже важливий місяць для пасажирської авіації, саме тому найближчими днями Emirates розпочне поповлення рейсів, що були призупинені у зв'язку з COVID-19. Ми знаходимось у постійному контакті з уповноваженими особами та урядами країн, отже надамо інформацію як тільки буде досягнуто певних домовленостей" - повідомив Адель Аль Редха в інтерв'ю Khaleek Times.
Раніше повідомлялось, що починаючи з 21 травня Emirates відновила рейси з міжнародного аеропорту Дубай за дев'ятьма напрямками у Великій Британії, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, США, Канаді та Австралії, а також надала трансферні можливості пасажирам, що прямують рейсами з Лондона до австралійських Сіднею та Мельбурну.
Наразі авіакомпанія додала до свого оновленого розкладу, який розпочне діяти з 1 липня, аеропорти у 12 арабських країнах. Вже сьогодні пасажири Emirates мають змогу забронювати квитки на рейси з Дубаю до Єгипту, Саудівської Аравії, Кувейту, Оману, Бахрену, Іраку,Тунісу, Марокко, Алжиру , Лівану, Йорданії та Судану. Однак, в авіакомпанії пояснили, що в залежності від динаміки розповсюдження коронавірусу у країнах призначення, у розкладі можливі зміни. Також йдеться про попередні домовленності щодо відновлення рейсів до Індії та Пакістану, але офіційного підтверждення цьому допоки немає.
"Три місяці доволі тривалий термін для авіації аби продовжувати перебувати у стані локдауну, отже країни поступово знімають заборону на міжнародне сполучення. Більшість країн відкриють своє небо протягом червня - липня, на інші очікуємо у серпні" - підкреслив Аль Редха.
У своєму інтерв'ю під час Arabian Travel Market Virtual Президент Emirates Тім Кларк висловив думку про те, що світова економіка достатньо стійка аби витримати наслідки пандемії COVID-19 , якщо ситуація не триватиме дуже довго.
ПОДІЛИТИСЯ: