05.10.2020
Емірати запроваджують додаткове тестування для українців
Емірати запроваджують додаткове тестування для українців
Влада Об'єднаних Арабських Еміратів знов оновила правила в'їзду українців до країни, починаючи з 3 жовтня цього року.

Пасажири, що прибувають до міжнародного аеропорту Дубай (DXB) з 54 країн світу, в тому числі з України, окрім негативного результату ПЛР-тесту, що зроблений протягом 96 годин до перетину кордону, мають пройти додаткове тестування в аеропорту по прибуттю. Повторне тестування є безкоштовним.

Для реєстрації за місцем знаходження в ОАЕ, а також для отримання результату повторного тесту (протягом 6-12 годин), необхідно завантажити мобільний додаток COVID19DXBSmart. До моменту отримання результату повторного тесту громадян не рекомендовано лишати місце своєї локації, а також не перебувати в багатолюдних місцях.

Перед вильотом рейсу до ОАЕ пасажири мають заповнити обов'язкову форму та залишити її уповноваженній особі по прибуттю до аеропорту Дубай. Заповнювати форму декларації про стан здоров'я відтепер не потрібно.

Варто зазначити, що в професійних групах представники українського тревел бізнеса вже діляться інформацією про випадки, коли деякі готелі забороняють туристам лишати свої номери допоки вони не отримають результат повторного тестування.
Нагадаємо, що з 1 серпня всі громадяни, що прямують до ОАЕ, мають надати сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус. Тест має бути зроблений протягом 96 годин від моменту забору матеріалу до перетину кордону Еміратів в будь-якій аккредитованій лабораторії, а сертифікат необхідно перекласти на англійську чи арабську мови.
Діти до 12 років, а також пасажири з середніми та важкими вадами здоров'я звільняються від обов'язкового тестування.
ПОДІЛИТИСЯ: