03.04.2020
Емірати відновлюють авіасполучення.....частково
Емірати відновлюють авіасполучення.....частково
Протягом останніх двох днів два найбільших авіаперевізники ОАЕ оголосили про поновлення авіарейсів : Etihad розпочне виконувати польоти з 5 квітня, а Emirates - з 6 квітня. Обидві авіакомпанії вже отримали відповідні дозволи на обмежену кількість маршрутів від авіаційної влади Об'єднаних Арабських Еміратів. Фактично мова йдеться про повернення іноземних туристів, що залишились на теріторії ОАЕ після 23 березня, коли уряд ухвалив рішення про призупинення авіаційного сполучення у зв'язку з поширенням коронавірусу у світі.
Найбільший перевізник ОАЕ авіакомпанія Emirates розпочне відновлення авіаційного сполучення з 10-15 щоденних рейсів до основних міст Європи - Лондона, Парижа, Цюріха, Франкфурта та Брюселя. Наразі авіакомпанія узгоджує з авіаційною владою країн ЄС та Великобританії необхідні слоти та дозволи. Крім того, частота виконання рейсів залежатиме від попиту.
Щодо другої за обсягами авіакомпанії Etihad вона відновить польоти за 7 ключовими напрямками - Сеул, Мельбурн, Сингапур, Маніла, Бангкок, Джакарта та Амстердам. 
Голова правління Emirates та голова Управління цивільної авіації ОАЕ шейх Ахмед бін Саїд аль Мактум у своєму twitter акаунті заявив : "Авіакомпанії ОАЕ поновлюватимуть польоти відповідно до зняття обмежень на подорожі, піклуючись при цьому про здоров'я та безпеку пасажирів та членів екіпажу".

 

ПОДІЛИТИСЯ: