03.07.2020
El Al призупиняє будь-які польоти : тиск чи колапс ?
El Al призупиняє будь-які польоти : тиск чи колапс ?

Флагманський ізраїльський перевізник El Al Israeli Airlines призупинив виконання будь-яких польотів на невизначений термін на час перемовин з Міністерством фінансів країни.

Інформація щодо призупинення польотів надійшла після того, як El Al оголосила фінансові результати за I квартал поточного року з зафіксованим чистим збитком у розмірі $140 млн.

Думки експертів поділились між тактикою тиску на державу з боку авіакомпанії , мета якого отримання кредиту у розмірі $400 млн. та дійсним наміром призупинити діяльність. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху раніше доручив Мінфіну країни не допустити краху авіакомпанії.

Станом на 31 березня дефіцит капіталу ізраїльського національного перевізника складав $1,8 млрд., що суттєво більше, аніж на кінець минулого року ($597 млн.)

Під час вимушеного приземлення, пов'язаного із пандемією коронавірусу, авіакомпанія активізувала свою діяльність з перевезення вантажів, переобладнавши для цього декілька своїх пасажирських літаків.

В даний момент флот авіакомпанії складає 45 літаків виробництва Boeing, крім того авіакомпанія домовилась щодо відтермінування лізингових платежів, а також підписала меморандум щодо продажу та зворотнього лізингу трех літаків.

До початку пандемії авіакомпанія El Al Israel Airlines виконувала щоденні регулярні рейси з Тель-Авіва до Києва.

 

ПОДІЛИТИСЯ: