08.10.2020
Ейлат пропонує уряду Ізраїлю відкрити курорт для туристів
Ейлат пропонує уряду Ізраїлю відкрити курорт для туристів
Ізраїльский курорт Ейлат, що на Червоному морі, звернувся до уряду країни з пропозицією відкрити курорт для внутрішніх та іноземних туристів - повідомляє видання Haaretz.

Мер міста Ейлат Іцхак Халеві звернувся до уряду Ізраїлю з пропозицією створити на курорті "зелений острів" та відновити обслуговування туристів допоки країна перебуває у стані локдауну , а туристична галузь у занепаді.

На думку мера міста курорт має відкрити місцевий аеропорт "Рамон" та приймати внутрішні та міжнародні прямі рейси. Локальні туристи отримуватимуть дозвіл на прибуття до Ейлату на підставі негативного ПЛР-тесту, що зроблений протягом 48 годин до прибуття або довідки лікаря про стан здоров'я. Щодо іноземних туристів, для них ПЛР-тестування по прибуттю буде обов'язковим, а у випадку позитивного результату - самоізоляція.

Наразі план відновлення туристичної галузі Ейлата схвалено органами охорони здоров'я, але має бути погоджений урядом країни.

Іцхак Халеві зазначив, що близько 75% підприємств міста, економіка якого пов'язана з туризмом, зазнали суттєвих втрат протягом першого локдауну. Незважаючи на попит з боку місцевого ринку протягом літа, близько 800 місцевих компаній зараз на порозі закриття, отже головною задачею є відновити економіку курорту допоки країна поступово виходитиме з другого локдауну.

ПОДІЛИТИСЯ: