03.07.2020
Дві балканські країни приймуть українців на відпочинок цього уікенда
Дві балканські країни приймуть українців на відпочинок цього уікенда
Найближчими вихідними розпочнуться відразу три чартерні програми до балканських країн : у суботу очікуються перші рейси до чорногорського міста Тіват та хорватської Пули, а у неділю - до хорватського міста Спліт.

Рейс Київ - Тіват виконає авіакомпанія Jonika на замовлення туроператора ALF. За словами директора компанії Ольги Олексієнко, незважаючи на необхідність проходити ПЛР-тестування за 72 години до перетину кордону, попит на відпочинок у Чорногорії з боку українців не знижується. Навпаки, найближчі два тижні всі місця на рейси до Тівата зі столичного аеропорту ім. Сікорського розпродані.

Сьогодні, нажаль, стало відомо, що за кількістю активних випадків захворювання на COVID-19 з розрахунку на 100 тис. населення, Чорногорія опинилась у переліку країн з "червоної зони" з показником 46 (граничний показник - 40). Отже, якщо протягом наступного тижня ситуація не покращиться, пасажири, що повертатимуться до України 11 липня, будуть зобов'язані , згідно рішення уряду України, добровільно піти на самоізоляцію протягом 14 днів, або підтвердити негативний результат ПЛП-тесту після прибуття з відпочинку.

Програму чартерних рейсів до Хорватії виконує авіакомпанія Windrose : у суботу зі столичного "Борисполя" перевізник виконає рейс до Пули, а наступного дня до Спліта. На відміну від сусідньої країни, Хорватія не наполягатиме на ПЛР-тестуванні аби потрапити на відпочинок до країни. Більш того, незважаючи на рішення країн-членів ЄС щодо невідкриття зовнішніх кордонів для українців, починаючи з 01 липня, Хорватія надала дозвіл на відновлення авіасполучення з Україною та перетин кордону з туристичною метою за наявності підтвердження резервації готелю/апартаментів.

Нагадаємо, що з 26 червня Албанія стала першою з балканських країн, яка прийняла чартер з українськими туристами. Станом на сьогодні подорож до Албанії не потребує жодних санітарних обмежень, ані по прибуттю, ані при поверененні в Україну. Окрім рейсів з Києва, чартерні програми до албанської Тірани також започатковані з вильотом з Харкова (з 10 липня, щоп'ятниці) та Одеси (з 11 липня, щосуботи).

  
ПОДІЛИТИСЯ: