27.01.2021
Дубай запроваджує оновлений тревел протокол
Дубай запроваджує оновлений тревел протокол
Відсьогодні в Дубай запроваджений новий протокол щодо туристичних подорожей під час пандеміїї Covid-19 - повідомляє Gulfnews.

Верховний комітет з надзвчиайних ситуацій сьогодні надвечір затвердив зміни до тревел протоколу, які набувають сили з неділі, 31 січня, з метою забезпечення безпеки туристів.

До існуючого протоколу внесені наступні зміни :

1. ПЛР-тести по прибуттю в Дубай робитимуть всім без винятку пасажирам, незалежно від країни прибуття.
Раніше це правило стосувалось лише 54 країн, в тому числі України. Завдяки цьому українці, що прибували до Дубай транзитом через Стамбул, уникали повторного тестування. Починаючи з 31 січня повторне тестування діятиме обов'язково для всіх.

2. Перед початком подорожі до Дубай всі пасажири мають зробити ПЦР-тест незалежно від того чи потребує такий тест кінцева країна призначення.
Хоча ця вимога не розтумачена детально, правило ймовірно поширюватиметься й на транзитних пасажирів. Якщо так, незалежно від країни призначення, всі пасажири, що прямуватимуть рейсами через Дубай, мають надати негативний результат ПЛР-тесту. Наприкінці минулого року щось схоже запровадили Turkish Airlines, але згодом скасували цю вимогу для трансферних пасажирів. Станом на час публікації, жодного тлумачення щодо тестів для транзитних пасажирів ані від flydubai, ані від Emirates немає.

3. Змінюється термін дії результату ПЛР-теста.
Згідно оновлениї правил, результат ПЛР-теста, що необхідно надати перед вильотом до Дубай, має бути отриманий не раніше 72 годин. До цього цей термін становив 96 годин.
ПОДІЛИТИСЯ: