28.10.2020
Дубай скасовує ПЛР-тести для транзитних пасажирів , що прямують з деяких країн
Дубай скасовує ПЛР-тести для транзитних пасажирів , що прямують з деяких країн
Пасажири, що прямують з популярних туристичних напрямків до України транзитом через Дубай відтепер не потребуватимуть обов'язкового ПЛР-тесту перед вильотом додому - повідомляє прес-служба авіакомпанії Emirates.

Національна авіакомпанія Emirates інформує, що пасажирам, які повертаються до України транзитними рейсами через Дубай з Мальдівських островів, Сейшельських островів, острови Маврикій та острову Занзібар більше не потрібно надавати негативний ПЛР-тест на коронавірус під час реєстрації на рейс у країні вильоту.

Окрім зазначених популярних напрямків, нова епідеміологічна норма розповсюджуєтсья при вильоті до України через Дубай з Австралії, Алжиру, Бахрейну, Бразилії, Гонконгу, Індонезії, Китаю, Кувейту, Малайзії, Нігерії, Нової Зеландії, Оману, ПАР, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Сингапуру, Тайваню, Таїланду та Японії.

Натомість для польотів у зазначені країни з України необхідність надання негативного результату ПЛР-тесту залишається без змін - тест має бути зроблено у відповідності до вимог країн призначення.

Варто нагадати, що обслуговування рейсів авіакомпанії flydubai Дубай - Київ та Київ - Дубай відбувається у Терміналі 3 міжнародного аеропорту Дубай (DXB), що покращує комфорт для трансферних пасажирів під час стикування з рейсами Emirates, а пасажирам преміальних класів та володарям преміальних карток Skywards - надає можливість користуватись Emirates Lounge.


ПОДІЛИТИСЯ: