14.05.2020
Дубай відкриває готельні пляжі
Дубай відкриває готельні пляжі
Сектор гостинності Дубая поступово оживає. Згідно директиви Dubai Tourism , відтепер всі готельні пляжі в Дубай відкрито для відвідувачів. В той же час басейни, сауни, тренажерні зали та дитячи клуби все ще під забороною. Про це повідомляє Gulf News.
Якщо Ви хочете скористатись приватним пляжем готелю, бути його гостем недостатньо, треба дотримутись низки додаткових правил.
1. Вхід до приватного пляжу дозвено лише резидентам готелю
З метою зменшення завантаження готельних пляжей, вхід дозволено лише гостям. Готелям забороняється продавати вхідні квитки на пляж для будь-кого іншого, окрім резидентів готелю.    
2. Температурний скринінг гостей
Всі гості, які намагатимуться потрапити до готельного пляжу, будуть перевірятись на температуру на інші ознаки COVID-19. У разі виявлення будь-яких схожих симптомів, гостей буде ізольовано.
3. Носіння маски
Всі без виключення відвідувачи, в тому числі діти, мають перебувати на території готельного пляжу у масці.
4. Користування рушником 
Гості пляжа мають принести з собою рушник , користуватись готельним рушником на пляжі заборонено.
5. Невеликі групи
Кількість осіб в групі відвідувачів готельного пляжу не повинна перевищувати 10 осіб.
6. Дотримання соціальної дистанції
Встановлена соціальна відстань для індивідуалів - мінімум 2 метри, для груп - мінімум 4 метри. Ці вимоги також розповсюджуються під час перебування у воді. 
7. Користування душем 
Під час відвідування готельного пляжу зобороняється користування душем як на відкритому повітрі, так й в кімнатах для перевдягання.
8. Безконтакнта сплата
Незважаючи на можливість сплати за їжу та напої готівкою, краще застосовувати безконтактний метод 
Промо відео щодо користування готельними пляжами в Дубай за посиланням
Днями національний перевезнік Дубая, авіакомпанія Emirates, заявила про відновлення з 21 травня регулярного авіасполучення за 9 напрямками : Лондон - Хітроу, Франкфурт, Мілан, Париж, Мадрид, Чикаго, Торонто, Сідней та Мельбурн.
Нагадаємо, що туроператор ANEX Tour спільно з авіакомпанією AZUR air Ukraine анонсували відновлення чартерної програми з Києва до Дубай (DWC), починаючи з 05 липня.

 

 

ПОДІЛИТИСЯ: