10.08.2020
Dubai Stopover від авіакомпанії Emirates
Dubai Stopover від авіакомпанії Emirates
Авіакомпанія Emirates запропонувала своїм пасажирам, що прямують транзитом через міжнародний аеропорт Дубай (DXB) спеціальну пропозицію Emirates Dubai Stopover.

Пропозиція включає бронювання за спеціальною ціною номерів в готелі Dubai International Hotel, що знаходиться у транзитній зоні аеропорту, а також в готелях, які зручно розташовані неподалік від Терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубай. Пропозиція дійсна для подорожей , що мають завершитись до 30 вересня 2020 року.

Умови та правила бронювання готелів Emirates Dubai Stopover :

● пропозиція дійсна за умови придбання квитків на власні рейси Emirates або на рейси спільної експлуатації, що заброньовані під кодом EK;
● бронювання може бути скасовано без штрафних санкцій не пізніше 96 годин до вльоту рейсу;
● наявність номерів гарантується лише в момент бронювання, а сплата за заброньований номер має бути підтверждена протягом 24 годин;
● вартість проживання враховує всі податки та збори, туристичний збір сплачується окремо ,безпосередньо в готелі;
● за бажанням пасажири можуть зареєструвати свій багаж до кінцевого пункту призначення у випадку , якщо час стикування в Дубай не перевищує 24 годин.

Нагадаємо,що починаючи з 1 серпня наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус є обов'язковою умовою для всіх пасажирів, що прямують до Дубай або транзитом через Дубай до інших країн. Тест може бути зроблений у будь-якій сертифікованій лабораторії не раніше 96 годин до перетину кордону ОАЕ. Результат тесту має бути перекладено на англійську чи арабську мови , роздрукований та пред'ялений на реєстрації рейсу до Дубай.
ПОДІЛИТИСЯ: