20.11.2019
Dubai Air Show 2019 : Boeing також отримав замовлення від Emirates
Dubai Air Show 2019 : Boeing також отримав замовлення від Emirates
Авіакомпанія Emirates анонсувала ще одне гучне замовлення під час Dubai Air Show 2019 : перевізник оголосив про контракт на 30 літаків 787 Dreamliner , вартість яких згідно каталога становить 8,8 млрд. дол. США.
Разом з попереднім замовленням 50 літаків Airbus 350-900 EWB, загальна вартість контрактів Emirates становить 24,8 млрд. дол. США.
Згідно умов контракту Emirates отримала право на заміну попередньо замовлених літаків Boeing 777X, поставка яких затримується з технічних причин виробника двигунів. Щодо нових Boeing 787 Dreamliner початок поставок очікується в період з 2023 по 2028 рік (аналогічно до умов контракту з Airbus). Після підписання цього контракту, кількість замовлених авіакомпанією літаків сягнула позначки 126 одиниць.
Його Високість Шейх Ахмед бін Саїд Аль Мактум, Президент та CEO Emirates прокоментував цю подію :
"Це надважлива інвестиція та доповнення до нашого бачення парку літаків та маршрутної мережі , що забезпечить нашу динаміку, гнучкість та розумний розподіл ємності літаків, коли мова йтиме про здатність обслуговувати більшу кількість маршрутів, адже наша глобальна мережа постійно розвивається. Нові придбання є часткою загальної концепції Emirates щодо надання якісних послуг повітряного транспорту для наших клієнтів. Незважаючи на підписання контракту щодо 787 Dreamliner, ми хочемо підтвердити свою прихильність до Boeing 777x та сподіваємось на якнайшидше їх введення в експлуатацію ".
Варто відзначити, що авіакомпанія Emirates є найбільшим у світі оператором Boeing 777 Family, станом на сьогодні у флоті авіакомпанії експлуатується 155 літаків.
ПОДІЛИТИСЯ: