24.11.2020
Домінікана запроваджує нову процедуру для іноземних туристів
Домінікана запроваджує нову процедуру для іноземних туристів
Домініканська Республіка змінює процедуру в'їзду для іноземних туристів - про це повідомили в Міністерстві туризма країни.

Починаючи з 29 листопада уряд Домініканської Республіки запровадить єдину електронну форму для всіх, хто прибуватиме до країни. Нова форма замінить друковану версію, яку туристи заповнюють зараз при перетині кордону та віддають представникам уповноважених служб. До 1 січня 2021 року триватиме перехідний період під час якого дійсними будуть обидві форми - паперова та електронна, але після цієї дати цифрова версія залишиться єдиною та обов'язковою для заповнення всіх охочих відвідати Домінікану.

На думку міністра туризма країни Давіда Кольядо запровадження нової електронної форми дозволить застосувати безконтактні технології та спростить міграційні процедури , адже об'єднає відразу три документи - іміграційну картку, митну декларацію та медичне свідоцтво мандрівника. Він також додав, що нова форма дозволить в режимі реального часу відслдковувати інформацію про в'їзд та виїзд пасажирів.

Електронну анкету можна заповнити в будь-який час від моменту придбання авіаквитка до проходження міграційного контролю в аеропорту прибуття Домінікани. Форма анкети доступна за посиланням. Після заповнення анкети пасажир отримає QR-код, який в подальшому буде відсканований уповноваженими особами авіакомпаній або міграційної служби Домініканської Республіки.

Нагадаємо, що наразі в Домінікані діють доволі лояльні правила щодо перетину кордону іноземними громадянами : починаючи з 15 вересня від туристів не вимагають ПЛР-тест на коронавірус, натомість по прибуттю до аеропортів країни пасажирам пропонують неінвазивні дихальні експрес-тести.

Сьогодні між Україною та Домініканською Республікою існує чартерне авіаційне сполучення - прямий рейс з Києва до аеропорту Ла Романа на замовлення туроператора ANEX Tour виконує авіакомпанія AZUR air Ukraine на літаку Boeing 767-300ER з двома класами обслуговування - економічним та бізнес.

У період Різдвяних свят чартерну програму з декількох прямих рейсів також виконає авіакомпанія МАУ на замовлення пулу українських туроператорів.

ПОДІЛИТИСЯ: