04.08.2020
«Дій вдома» не потрібно встановлювати за наявності ПЛР-тесту при перетині кордону (Документ)
«Дій вдома» не потрібно встановлювати за наявності ПЛР-тесту при перетині кордону (Документ)
МОЗ офіційно проінформував Держприкордонслужбу України про умови перетину кордону за наявності заздалегідь зробленого ПЛР-тесту на коронавірус.

Нагадаємо, що своєю постановою №641 від 22.07.2020 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" Кабінет Міністрів України змінив критерії оцінки рівня розповсюдження коронавірусу в інших країнах.

Окрім змінених критеріїв оцінки епідеміологічної ситуації в країнах світу, починаючи з 1 серпня Уряд також дозволил перетин кордонів України для громадян, що прибули з так званої "червоної" зони за наявності негативного ПЛР-тесту на Covid-19, який зроблено протягом 48 годин до прибуття. До цього, аби потрапити до України з "червоної" зони громадяни мали встановити застосунок "Дій вдома" для проходження 14-денної самоізоляції або скоротити цей термін, зробивши ПЛР-тест на коронавірус та надіславши негативний результат у Центр Громадського здоров'я аби припинити самоізоляцію.
 
Нова опція, що набула чинності з 1 серпня, дозволяє пред'явити негативний результат ПЛР-тесту при перетині кордону України та не зобов'язує встановлювати застосунок "Дій вдома". Відповідний лист-роз'яснення Мінстр охорони здоров'я Степанов вчора направив Голові Держприкордонслужби України.
ПОДІЛИТИСЯ: