23.05.2020
Дату початку турецького сезону для українців можуть переглянути
Дату початку турецького сезону для українців можуть переглянути
Дату відкриття турецьких курортів для українських туристів можуть переглянути на раніше. Про це стало відомо після наради представників Міністерства охорони здоров'я та Міністерства культури та туризма Турецької Республіки - пише місцеве видання Turizm Guncel.
Ще кілька днів тому турецькі ЗМІ посилались на дату відкриття українського ринку з 15 липня, але за підсумками сьогоднішньої зустрічі дату змінено на 01 липня. Отже, у разі погодження нової дати з боку українських уповноважених органів, українці зможуть планувати свою турецьку відпустку з першого дня липня.
При цьому мова йде не лише про пляжні курорти Туреччини, але й інші популярні серед українців міста, зокрема Стамбул. Якщо так станеться, Україна зможе відновити регулярне сполучення з Туреччиною, зокрема рейси Turkish Airlines, яка з 20 червня поступово відновлює свої міжнародні маршрути.
Український ринок є доволі важливим для індустрії гостинності Турецької Республіки. За підсумками 2017 Туреччину відвідало 1,284 млн. українців, роком пізніше - 1,386 млн., а торік - 1,547 млн. Отже , враховуючи важкі наслідки для туристичного сектору Туреччини, спричинені пандемією коронавірусу, завчасний початок "українського" сезону у Туреччини є важливим кроком задля врятування літнього сезону 2020 року.
ПОДІЛИТИСЯ: