11.11.2021
Щорічний Dubai Shopping Festival повертається
Щорічний Dubai Shopping Festival повертається
Традиційний щорічний Фестиваль шопінга повертається до Дубай - повідомили у департаменті туризма та комерційного маркетингу емірата.

В період з 15 грудня 2021 по 19 січня 2022 в Дубай відбудеться 27-й Dubai Shopping Festival. Цього року дати DSF співпадають з двома грандіозними подіями : святкування Золотого ювілея ОАЕ (02 грудня) та проведення виставки EXPO 2020 (01 жовтня 2021 - 31 березня 2022). Це ще раз підкреслює статус Дубая як безпечного та різноманітного туристичного напрямку.

На гостей Dubai Shopping Festival очікують театральні вистави, ексклюзивні виставки та виступи, розваги для всієї родини, шоу дронів, святкові салюти та багато інших заходів. Традициійно у фестивалі приймуть участь провідні світові та локальні бренд, які протягом 46 днів радуватимуть відвідувачів акційними пропозиціями та значними знижками. Також цього року в рамках DSF повертаються популярны торговельні майданчики Market OTB в Burj Park та DSF Market в районі Al Seef.

Ахмед Аль Хаджа, генеральный директор Dubai Festivals and Retail Establishment (DFRE) запевнив, що цього року відвідувачів Dubai Shopping Festival чекатимуть яскраві емоції та безліч приємниї сюрпризів.
Нагадаємо, що дістатись з України до Дубая можливо щоденними рейсами з Києва flydubai та МАУ, а також рейсами SkyUp Ailines. Окрім цього, з Києва до сусіднього емірата Шарджа виконують рейси Air Arabia (щоденно) та Bees Airlines. Також flydubai виконує польоти до Дубай з Одеси. 
ПОДІЛИТИСЯ: