14.05.2020
Турецькому All Inclusive - бути !
Турецькому All Inclusive - бути !
Запровадження обмежувальних заходів проти розповсюдження коронавіруса в готелях Туреччини не є приводом аби відмовитись від звичної для багатьох туристів системи "All Inclusive". Про це наголосив Міністр Культури та Туризму Турецької Республіки Мехмет Нурі Ерсой. 
"Заяви про ти, що із-за спалаху коронавіруса систему "all inclusive" в готелях буде скасовано не відповідає дійсності. Це саме стосується й системи "буфет" - цитує міністра турецьке видання GM Dergi. За новими правилами гості обиратимуть їжу на буфетній лінії, яка знаходитиметься за прозорим екраном, а співробітники ресторану будуть самостійно накладати до тарілок обрані страви".
Крім того, Ерсой пояснив ситуацію з "Сертифікацією здорового туризма", що вже викликала обурення з боку представників готельного бізнеса, які вважають отримання сертифікатів додатковим фінансовим навантаженням на галузь, яка й без того потерпає від наслідків пандемї. За словами міністра, наявність сертифіката не є обов'язковою умовою відкриття готелю, але вважатиметься певною гарантією дотримання всіх санітарно-гігієнічниї умов на міжнародному рівні.
"Ми не наполягатимиме на наявності спеціальних сертифікатів від готелів та ресторанів, при цьому вимагатимиме обов'язкового дотримання умов циркуляру, що містить повний переік вимог до прийому та обслуговуванню гостей в готелях" - запевнив Ерсой.
На відміну від "короновірусного сертифікату", дотримання вимог циркуляру є обов'язковими , а їх порушення каратиметься великими штрафами.  ПОДІЛИТИСЯ: