27.02.2021
Ще одна українська авіакомпанія анонсує рейси до Грузії
Ще одна українська авіакомпанія анонсує рейси до Грузії
Українська авіакомпанія Yan Air оголосила про початок продажу квитків на рейси з України до Грузії - йдеться у повідомленні перевізника.

Слід за МАУ та SkyUp , які значно збільшили частоту та географію рейсів між Україною та Грузією, свою польотну програму до цієї країни анонсувала авіакомпанія Yan Air.

Відучора перевізник відкрив продаж квитків на сезонні рейси до черноморьского курорту Батумі з трьох українських аеропортів.
Починаючи з 03 квітня Yan Air розпочне польоти з Києва двічі на тиждень, а вже на початку червня ці рейси виконуватимуться щоденно. Авіакомпанія виконуватиме рейси з аеропорту "Бориспіль".
Рейси з Харкова до Батумі розпочнуться з 1 травня, а з Одеси - з 04 травня. По обох напрямках авіакомпанія виконуватиме рейси двічі на тиждень.
Суттєве збільшення обсягів авіаперевезень між країнами стало наслідком рішення про відкриття авіаційних кордонів Грузії для громадян України з 1 березня. Аби потрапити до Сакартвело, українці мають надати негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону, а також зробити повторне тестування через 3 дні перебування у країні за власний рахунок.
    
ПОДІЛИТИСЯ: