02.12.2020
Ще більше напрямків до Домінікани від Condor Airlines
Ще більше напрямків до Домінікани від Condor Airlines
Авіакомпанія Condor у святковий період збільшить з одного до трьох кількість напрямків до Домініканської республіки - повідомляє українське представництво Aviareps AG, що виступає генеральним агентом авіакомпанії з продажу.

Починаючи з 18 грудня німецький перевізник пропонує українським пасажирам відразу три напрямки з Києва до Домініканської Республіки із стикуванням в аеропорту Франкфурт (FRA). У партнерстіві з авіакомпанією Lufthansa щонеділі українцям стануть доступні рейси до місцевих аеропортів Пуерто-Плата (POP) та столичного Санто-Домінго (SDQ).
Щодо популярного напрямку Пунта-Кана (PUJ), кількість рейсів з Києва збільшиться до трьох щотижня, по понеділках, середах та суботах.
Окрім напрямків у Домініканській Республіці, Condor Airlines також пропонує рейси за сіма напрямками до інших holiday destinations.  
Нагадаємо, що починаючи з 29 листопада Домініканська Республіка запровадила єдину електронну анкету для всіх , хто планує відвідати країну. В період до 01 січня 2021 уряд країни обслуговуватиме дві версії анкет - паперову, що діяла після відновлення авіасполучення, та електронну. Після цієї дати паперові анкети не оброблятимуться.
ПОДІЛИТИСЯ: