12.11.2019
Ще більше Італії наступного літа із SkyUp Airlines
Ще більше Італії наступного літа із SkyUp Airlines
З початком літнього IATA періоду український лоукост SkyUp Airlines додасть ще один італійський напрямок до свого розкладу регулярних рейсів. 
Починаючи з 30 березня, двічі на тиждень, по понеділках та п'ятницях, авіакомпанія виконуватиме рейси до італійського міста Барі.
ЧОМУ САМЕ БАРІ?
Барі – це нова Італія. Це можливість зрозуміти країну не через туристичні пам’ятки та місця, про які знають всі, а через інший, нетиповий, східний колорит.
Барі – центр регіону Апулія. Звідси зручно рушати досліджувати схід Італії. Альберобелло, Остуні, Лечче та Матера – місця, які знаходяться близько до Барі,(до них зручно добиратися) і які відкриють звичну Італію з іншої сторони. А там і до Неаполя недалеко.
Причина друга, щоб їхати у Барі – Адріатичне море. Італійський морський відпочинок – це про нього.
Третє – історична частина, старе місто. Тут знаходиться Базиліка святого Миколая, де з 1087 року знаходяться мощі цього святого. Саме сюди щороку приїжджають тисячі віруючих.
Нагадаємо, що раніше SkyUp Airlines анонсував свій літній розклад, до якого увійшли італійські рейси з Києва до Неаполя, Катанії, Турина та Ріміні, а також з Одеси та Харкова до Ріміні.
Нещодавно про свої наміри щодо збільшення кількості маршрутів між Україною та Італією також оголосив італійський лоукост перевізник Ernest Airlines. До існуючих рейсів з Києва , Львова, Харкова та Одеси, влітку 2020 авіакомпанія планує додати польоти з Києва до Венеції, Барі та Трієста), зі Львова до Болонії, а з Одеси - до Мілана.
  
ПОДІЛИТИСЯ: