07.06.2020
COVID-19 : як працюватимуть готелі ОАЕ влітку 2020
COVID-19 : як працюватимуть готелі ОАЕ влітку 2020
Національне управління з надзвичайних ситуацій ОАЕ оновило перелік вимог для готелів у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу. Про це повідомляє місцеве видання Gulf News.

Нові правила вимагають аби всі готельні працівники пройшли тестування на COVID-19 напередодні відкриття об'єктів та повторювали його кожні 15 днів.
Окрім цього, в готелях мають встановити інфрачервоні термометри та тепловізійні камери, які будуть стежати за температурою працівників кілька разів протягом дня. Будь-якому гостю або співробітнику з виявленими симптомами заховарювання буде заборонено перебувати на території готелю.
Однією з найжорстокіших нових вимог вважається необхідність дотримуватись 24-годинного інтервалу між виїздом з номеру та заселенням нових гостей. Іншими словами, після виїзду кожного гостя, готелі мають тримати номер порожнім протягом додаткової доби.
Ресторани, кафе, фітнес-зали, басейни та готельні пляжі відновлять роботу за умови мінімального завантаження. Об'єкти, що надають послуги з харчування, працюватимуть з 6 ранку до 9 вечора, за кожним столом зможуть розміщуватись не більше 4 осіб, а мінімальна відстань між столами має складати 2,5 метри. Меню стерелізуватимуть після кожного використання.

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ: