23.11.2020
Цього року в Україні очікують на появу нової авіакомпанії
Цього року в Україні очікують на появу нової авіакомпанії
До кінця поточного року в Україні має з'явитись нова авіакомпанія під назвою Bees Airline - повідомляє портал MINTRANS.
  
Як стало відомо авіакомпанія Bees Airline вже подала необхідні документи для отримання сертифікату експлуатанта та очікує на перші два літаки Boeing 737-800. Новий перевізник базуватиметься в столичному аеропорту Київ ім. Сікорського.

В інтерв'ю MINTRANS представник акціонера нової авіакомпанії Євген Хайнацький, який останні декілька років очолював SkyUp Airlines, повідомив, що наразі авіакомпанія чекає на перші два літаки, які раніше експлуатувались у флоті МАУ, наступного року ще 2 повітряних судна поповнять флот авіакомпанії, а у 2022 році їх має бути шість.

Компанія працюватиме за лоукост моделлю , а також виконуватиме чартерні рейси за популярними туристичними напрямками. Як показала практика виходу на ринок іншого українського лоукоста - SkyUp Airlines, комбінована бізнес модель найбільш сприятлива у теперішніх умовах. Виконання чартерних рейсів гарантує щонайменше компенсацію їх вартості з боку замовника (туроператра), а регулярні рейси за принципом лоукоста дозволяють розширити географію польотів та залучити "самостійних" пасажирів.

Перші чартерні рейси Bees Airline планує виконати до курортів Єгипту наприкінці грудня, або після Різдвяних та Новорічних світ - це залежатиме від дати отримання сертифікату експлуатанта та відповідних дозволів. Щодо регулярних рейсів, вони заплановані з початку літньої навігації 2021 року.
Більшість експертів пов'язують появу нової авіакомпанії з туроператором Tez Tour. Таким чином, на українському тревел ринку з'явиться третій афільований тандем "туроператор - авіаперевізник" : до існуючих сьогодні ANEX Tour - AZUR air Ukraine та Join UP! - SkyUp Airlines додасться Tez Tour - Bees Airline.
ПОДІЛИТИСЯ: