13.12.2020
Чи полетять українці на новорічну Шрі-Ланку ?
Чи полетять українці на новорічну Шрі-Ланку ?
Після офіційного повідомлення про відкриття кордонів Шрі-Ланки для міжнародного туризма, два українських туроператора заявили про початок виконання чартерних рейсів.

Тільки-но вчора Управління цивільної авіації Шрі-Ланки опубліковало офіційний лист щодо відкриття кордонів Шрі-Ланки для міжнародного туризма з 26 грудня, а вже станом на зараз два українських туроператори - TPG та Join UP! анонсували свої чартерні програми.

Рейси з Києва до Коломбо розпочнуться 28 грудня : туристи TPG літатимуть на острів Цейлон на крилах МАУ, а Join UP! відправлятиме на відпочинок разом з SkyUp Airlines. Обидва рейси виконуватимуться на середньомагістральних Boeing 737-800(900) з технічною посадкою в ОАЕ.

Судячи з інформації на сайтах туроператорів, станом на сьогодні лише декілька готелів відкриті для розміщення іноземних туристів : TPG пропонує вибір з 9 готелів, в асортименті Join UP! поки що два готелі. Крім того, варто очікувати, що влада Шрі-Ланки перегляне свої вимоги щодо мінімального терміну перебування на острові , який зараз становить 14 днів, адже тури від українських операторів розраховані на 10-11 днів відпочинку.

Щодо карантинних заходів, на сьогодні Шрі-Ланка вимагає щонайменше три ПЛР-тести : за 72 години до прибуття, по прибуттю до аеропорту Коломбо та через 7 днів перебування у країні. Чи готові українці до відпочинку в "тестовому" режимі ? 
ПОДІЛИТИСЯ: