22.01.2021
Чи можлива подорож до ОАЕ без тестування по прибуттю ?
Чи можлива подорож до ОАЕ без тестування по прибуттю ?
На початку жовтня минулого року Емірати запровадили повторне тестування для пасажирів, що прибувають з 54 країн світу, в тому числі з України. Але , судячи з дописів деяких пасажирів в соцмережах, у цього правила з'явились винятки.

Згідно інформації, яка поширювалась авіакомпаніями, що виконують рейси між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами, у разі , якщо подорож починається з 54 країн світу , в тому числі з України, а кінцевим пунктом є аеропорт в ОАЕ, пасажири мають надати підтверждення негативного результату ПЛР-тесту, зробленого щонайменше за 96 годин до вильоту рейсу, а по прибуттю зробити повторне тестування.

Щодо інших країн, що не потрапили до переліку 54, у разі початку подорожі з них до ОАЕ, повторне тестування не вимагається. Однією з таких країн є Туреччина, а пасажири, що останнім часом прямували з України до ОАЕ через Стамбул, підтверджують, що уникнули повторного тестування по прибуттю.

Ймовірно, термін "початок подорожі" вже не є суттєвим при визначенні країни відправлення, а тому пасажири, що прямують з України до ОАЕ транзитом через Туреччину, сприймаються "турецькими". Чи діятиме цей виняток на постійній основі невідомо, але наразі пасажирам, які прямують рейсами з 6 українських аеропортів до ОАЕ транзитом через Стамбул достатньо надати підтвердження про негативний результат ПЛР-тесту перед вильотом. Саме цим лайфхаком мимоволі скористалась журналіст UTG, що на даний момент перебуває в Дубай.
ПОДІЛИТИСЯ: