24.09.2019
Beijing Daxing International Airport - нова морська зірка китайської столиці
Beijing Daxing International Airport - нова морська зірка китайської столиці
Китайський новий мега-хаб Beijing Daxing International Airport має офіційно відкритись напередодні Національного Дня Китайської Народної Республіки 30 вересня, хоча офіційна інформація щодо події відсутня у Weibo аеропорту (китайський аналог Twitter).
Надсучасний аеропорт , кошторис якого сягнув 16 млрд доларів, спроектовано відомим архитектором Заха Хадідом. Через його форму аеропорт отримав назву "морська зірка": п'ять залів очікування з'єднанні в центрі з головним залом. Це зроблено з метою зменшити відстань, яку повинні проходити пасажири. Архітектурною родзинкою терміналу є застосування безшовної сталі та обладнання дворівневих платформ для посадки ти та висадки пасажирів.
Розташований в 46 км від центру китайської столиці, Beijing Daxing International Airport задекларував до 2025 року вийти на показник 72 млн пасажирів або 630 тис рейсів та 2 млн тонн вантажів щорічно. В подальшому обсяг пасажирів, що можуть обслуговуватись в аеропорту, сягне позначки 100 млн.
За інформацією Flightradar 24 , перші комерційні рейси з нового аеропорту за маршрутом Пекін - Гонг Конг та Пекін - Гуанджоу 23 вересня здійснила авіакомпанія China Southern Airlines. 
ПОДІЛИТИСЯ: