06.07.2020
Балі чекає на іноземців з 11 вересня
Балі чекає на іноземців з 11 вересня
У неділю, 05 липня, губернатор індонезійського острову Балі підписав указ щодо запровадження Протоколу Нової ери життя, який регулюватиме відновлення місцевої економіки. Балі відкриється для міжнародного туризма з 11 вересня.

Згідно указу економіка острова відновлюватиметься в 3 етапи , а починаючи з другого відкриватимуться об'єкти туристичної інфраструктури. Отже, з 31 липня, дати початку другого етапу відновлення, Балі відродить локальний туризм, індонезійці зможуть мандрувати країною, всі заходи та атракції знов будуть доступні.
А починаючи з 11 вересня острів розпочне прийматиме іноземних туристів. Наразі будь-які деталі щодо протоколу епідеміологічних заходів для туристів з іноземних країн відсутні.
Крім того, в указі зазначено, що дата відновлення міжнародного туризма може бути переглянута в залежності від розвитку ситуації з поширенням коронавірусу на Балі.
Нагадаємо, що найбільш зручними авіамаршрутами з України на о.Балі до початку пандемії були рейси авіакомпаній Turkish Airlines та Qatar Airways.
Перша вже відновила свої регулярні рейси між Стамбулом та Києвом, Одесою і Львовом, але рейс Стамбул - Денпасар поки не виконується. Щодо Qatar Airways, перевізник планує відновити рейси з Дохи до Києва не раніше 25 жовтня.
ПОДІЛИТИСЯ: