11.11.2021
AZUR air Ukraine та ANEX Tour знов спробують підкорити острів Свободи
AZUR air Ukraine та ANEX Tour знов спробують підкорити острів Свободи
Авіакомпанія AZUR air Ukraine анонсувала програму чартерних рейсів до кубинського курорту Варадеро - інформація про рейс з'явилась на сайті туроператора - партнера.

На замовлення туроператора ANEX Tour авіакомпанія AZUR air Ukraine розпочне виконання безпосадкових чартерних рейсів на Кубу. Перший рейс до карибського курорта Варадеро заплановано на 25 грудня, рейси виконуватимуться один раз на 11/12 днів на літаку Boeing 767-300ER з двома класами обслуговування - економічним та бізнес.

Варто зазначити, що це вже друга спроба авіакомпанії та туроператора щодо виконання рейсів між Києвом та Варадеро. У 2019 році чартерну програму також було анонсовано , але згодом скасовано.

Починаючи з 7 листопада Куба скасувала обов'язкове перебування на карантині для пасажирів, що прибувають до країни. Натомість достатньо пред'явити сертифікат вакцинації АБО негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше 72 годин до перетину кордону. При цьому діти до 12 років звільняються від необхідності тестування, але, як і дорослі, мають заздалегідь оформити страховий поліс, який покриватиме витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19.
Раніше повідомлялось, що наприкінці грудня цього року авіакомпанія AZUR air Ukraine отримає свій перший літак Boeing 777-300ER, здатний одночасно перевозити 500+ пасажирів. На замовлення туроператора ANEX Tour авіакомпанія використовуватиме цей лайнер-гігант на чартерних напрямках до Домініканської Республіки (Ла Романа, Пунта Кана) та Мексики (Канкун). Загалом щодо далекомагістральних маршрутів, окрім Куби, Домініканської Республіки та Мексики, у зимовому 2021-22  розкладі AZUR air Ukraine також значаться Мальдівські острови та Занзібар.
ПОДІЛИТИСЯ: