16.10.2020
AZUR air Ukraine розпочинає польоти до Домініканської Республіки
AZUR air Ukraine розпочинає польоти до Домініканської Республіки
Авіакомпанія AZUR air Ukraine сьогодні розпочне виконання програми польотів до Домініканської Республіки - повідомляє прес-служба авіаперевізника.

Чартерна програма за маршрутом Київ (Бориспіль) - Ла Романа виконується на літаках Boeing 767-300ER авіакомпанії AZUR air Ukraine на замовлення туроператора ANEX Tour.

Перший рейс QU4489 має відправитись у заокеанську повітряну подорож сьогодні о 22.30 за київським часом. Літак, який авіакомпанія експлуатуватиме на цьому трансатлантичному напрямку, вміщує 330 пасажирів та пропонує два класи обсулговування - економічний та бізнес.

Чартерні рейси до Дімініканської Республіки виконуватимуться від 2 до 4 разів на тиждень, в залежності від сезону, а сама програма розрахована до 27 квітня. Зазначимо, що квитки за маршрутом Київ - Ла Романа можливо придбати виключно в пакеті з туристичним обслуговуванням від оператора ANEX Tour.

Нагадаємо, що Домініканська Республіка не вимагає ПЛР-тестів від туристів, що прибувають з України. Також, після повернення з відпочинку самоізоляція чи тестування не потрібні адже країна знаходиться у "зеленому" списку українського МОЗу.


ПОДІЛИТИСЯ: