02.02.2021
AZUR air Ukraine пропонує послугу онлайн реєстрації
AZUR air Ukraine пропонує послугу онлайн реєстрації
Чартерна авіакомпанія AZUR air Ukraine анонсувала можливість онлайн реєстрації на певні рейси з України - повідомляє прес-служба перевізника.
Починаючи з 01 лютого на сайті авіакомпанії в тестовому режимі доступна послуга онлайн реєстрації на рейси AZUR air Ukraine з аеропортів Бориспіль, Львів та Запоріжжя.
Онлайн реєстрація відкривається за 20 годин до вильоту рейсу та завершується за 4 години.
Скористатись послугою онлайн реєстрації можуть пасажири, що вилітають рейсами з зазначених українських аеропортів, при цьому не потребують послуги супроводу та перевезення тварин. Пасажири, що матимуть самостійно роздрукований посадковий талон,  та лише ручну поклажу, мають змогу не звертатись в аеропорту вильоту до стійки реєстрації та прямувати безпосередньо до пункту контролю на авіабезпеку.  
У випадку, якщо пасажир завчасно не зареєструвався на рейс та не роздрукував свй посадковий талон, ця послуга надаватиметься на стійці реєстрації рейсу безкоштовно.
Нагадаємо, що авіакомпанія AZUR air Ukraine виконує чартерні рейсина замовлення туроператора ANEX Tour . У зимовому 2020-2021 розкладі авіакомпанії значаться рейси до Єгипту (Хургада, Шарм-ель-Шейх) з Києва та регіонів, в тому числі Львова та Запоріжжя, Домініканської Республіки (Ла Романа, Пунта Кана) з Києва та Мальдівських островів з Києва. Флот авіакомпанії складається з 7 літаків : три Boeing 767-300ER (два з яких пропонують послуги бізнес-класу), один Boeing 757-300 та три Boeing 737-800
ПОДІЛИТИСЯ: