09.11.2021
AZUR air Ukraine поповнить флот літаком Boeing 777-300ER на 500+ місць
AZUR air Ukraine поповнить флот літаком Boeing 777-300ER на 500+ місць
Українська чартерна авіакомпанія AZUR air Ukraine у грудні отримає свій перший літак Boeing 777-300ER - про це йдеться у повідомленні авіакомпанії на сторінці у Facebook.

Найбільший пасажирський літак Boeing 777-300ER поповнить флот AZUR air Ukraine вже у грудні цього року. Про наміри авіакомпанії оперувати на чартерниїх маршрутах літаком нового покоління UTG писала ще у серпні цього року. Відучора цю інформацію офіційно підтвердили в авіакомпанії : літак, що матиме змогу одночасно перевозити 531 пасажира у двох класах обслуговування (економічний та бізнес), стане першим подібним повітряним судном в Україні та виконуватиме чартерні рейси на замовлення туроператора ANEX Tour.

За інформацією AZUR air Ukraine салон економічного класу матиме компонування 3-4-3, освітлення, інтенсивність якого налаштовується відповідно до різих фаз польоту, а також індивідуальною системою розваг- у спинках кожного крісла будуть вмонтовані монітори для перегляду фільмів, прослуховування музики та перевірки поточного статусу польоту.

Станом на сьогодні новий літак не значиться у реєстрі повітряних суден України, отже інформація про його рік випуску та попередніх експлуатантів достеменно невідома. Експерти авіаринку вважають, що найвирогідніше літак було отримано від материнської авіакомпанії AZUR air , яка мала у своєму флоті судна аналогічного компонування та нещодавно оновила свій парк літаками Boeing 777-300 ER від Cathay Pacific.

Отриманий українським перевізником літак експлуатуватиметься переважно на далекомагістральних чартерних напрямках туроператора ANEX Tour, в першу чергу мова йде про рейси до мексиканського Канкуна та Домініканської Республіки. Крім того, в сезон Зима 2021 - 22 туроператор та авіакомпанія виконуватимуть рейси до Мальдівських островів, Занзабара та ймовірно на Кубу.
Станом на сьогодні повітряний флот AZUR air Ukraine складаэться з 10 літаків : 3 Boeing 767-300ER (два з яких мають бізнес класс), 3 Boeing 757-300 та 3 Boeing 737-800NG.
   
  
ПОДІЛИТИСЯ: