28.08.2021
AZUR air Ukraine очікує на перший Boeing 777-300
AZUR air Ukraine очікує на перший Boeing 777-300
Українська чартерна авіакомпанія AZUR air Ukraine планує поповнити власний флот новим типом широкофюзеляжного літака - це має статись наприкінці 2021 року.

З грудня цього року AZUR air Ukraine має намір розпочати експлуатацію літака Boeing 777-300, а першим маршрутом стане мексиканський курорт Канкун. Про це йдеться у повідомлені афільованого з перевізником туроператора ANEX Tour.
Починаючи з 25 грудня авіакомпанія виконуватиме рейси з Києва до Канкуна по суботах та середах один раз на 11/12 днів. Згідно інформації на сайті туроператора на рейсі до Канкуна пасажирам буде запропоновано два класи обслуговування - економічний та бізнес. Зважаючи на чартерну бізнес-модель перевізника варто очікувати на пасажировмісткость нового літака близько 500 пасажирів.
Станом на сьогодні літак Boeing 777-300 авіакомпанії AZUR air Ukraine відсутній у державному реєстрі повітряних суден, отже інформація про його вік , а також попередніх експлуатантів відсутня. Але зважаючи на те, що материнська AZUR air Russia нещодавно поповнила свій парк трьома Boeing 777-300ER з салонами бізнес та першого класу від Cathay Pacific, ймовірно флот української дочки поповниться одним із літаків, що раніше екслуатувався саме російським перевізником.  

Варто додати, що літаки серії Boeing 777 на прізвисько "три топори", не вперше експлуатуються в Україні : у лютому 2018 року авіакомпанія МАУ отримала перший з трьох замовлених літаків Boeing 777-200 з класичним бізнес-класом. Але через пандемію та падіння попиту на авіаперевезення у 2020 році два літаки було поверненно лізингодавцю, а третій з проблемами двигуна ще з грудня 2019 заземлений в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Щодо AZUR air Ukraine, авіакомпанія активно поповнює свій повітряний флот літаками з підвищеною вмісткістю пасажирів. Окрім трьох літаків Boeing 767-300ER, якими перевізник оперує на чартерних рейсах, в тому числі на далекомагістральних маршрутах, минулого року авіакомпанія отримала перший Boeing 757-300 - унікальний вузькофюзеляжний літак, що вміщує близько 270 пасажирів, а на цьому тижні - ще один літак цієї ж серії , який до цього експулатувала німецька авіакомпанія Condor.
    
  
ПОДІЛИТИСЯ: