30.01.2020
AZUR air Ukraine - 2019 : десятирічний ювілей та зростання пасажиропотоку
AZUR air Ukraine - 2019 : десятирічний ювілей та зростання пасажиропотоку
Авіакомпанія, що відома зараз як AZUR air Ukraine, була заснована в 2009-му році під назвою Utair Ukraine. За словами генерального директора авіакомпанії Карена Антонова шлях до розвитку був непростим і траплялися на ньому, як невдачі так і звичайно успіхи.
"Постійна та наполеглива праця над підвищенням якості дала своє, і тепер ми ті, на кого хочеться рівнятися. Згодом в 2015 році компанія змінила назву і тепер ви нас знаєте як AZUR air Ukraine. В минулому році був відзначений ювілей - 10 років від дня заснування. Ми невпинно прикладаємо багато зусиль, щоб ви літали ще з більшим задоволенням та продовжуємо дбати про вашу безпеку" - зазначив пан Антонов.
На початок 2020 року флот авіакомпанії складається з 6 повітряних суден: три середньомагістральні Boeing 737-800, та три далекомагістральні Boeing 767-300, в тому числі один з двокласовою конфігурацією - економічний та бізнес-клас.
За підсумками 2019 року авіакомпанія виконала 7305 рейсів й перевезла 1 742 200 пасажирів. Були відкриті нові напрямки – Куба (Варадеро) та ОАЕ (Дубай).

"На 2020 рік заплановано багато нових подій. Будемо й надалі  розширяти горизонти і надавати вам комфорт та затишок. Ми здійснюємо перельоти на найкращі курорти світу і з великим задоволенням готові доставити вас до них у будь-який час. Сподіваємося, що ви й надалі будете довіряти свій комфорт та безпеку професіоналам. Адже наша компанія разом з ANEX Tour проклала для цього довгий та непростий шлях" - підсумував Карен Антонов.
ПОДІЛИТИСЯ: