03.08.2020
Австрія повертається, Естонія чекатиме на покращення
Австрія повертається, Естонія чекатиме на покращення
Австрія після перерви у декілька місяців, з 1 серпня відновила авіасполучення з Україною, а Естонія, навпаки - знов заборонила.

З першого дня серпня Австрія відновила авіаційне сполучення з Україною, незважаючи на той факт, що українці все ще не можуть подорожувати до країн ЄС за біометричними паспортами. У вихідні, що минули, свої рейси між Віднем та Києвом відновили Austrian Airlines (6 рейсів на тиждень), Wizz Air (двічі на тиждень) та Laudamotion (тричі на тиждень) - дочка ірландської Ryanair. Авіакомпанія МАУ планує відновити рейси до астрійської столиці (двічі на тиждень) з 2 вересня.

Пасажирам, яким дозволено в'їзд до країн ЄС, при перетині кордону Австрії мають надати результати ПЛР-тесту на коронавірус, який було зроблено не раніше 72 годин до прибуття або зробити цей тест протягом 48 годин після прильоту.

Натомість дозвіл на відновлення рейсів між Україною та Естонією було скасовано за добу після поновлення авіасполучення. Мінекономіки Естонії дозволило відновити рейси з третіми країнами, де інцидентність (кількість нових випадків) за останні 14 днів не перевищувала показник 25 на 100 тис. населення. Минулого тижня цей показник в Україні становив 24,5 випадків, тому 30 липня, угорська Wizz Air оголосила про відновлення своїх операції між Талліном та Києвом, Львовом і Харковом. Але наступного дня український показник сягнув позначки 28 , отже рейси знов довелося скасувати.
ПОДІЛИТИСЯ: