30.06.2020
Австрія подовжила заборону польотів в Україну
Австрія подовжила заборону польотів в Україну
Авіаційна влада Австрії подовжила заборону на польоти до країн "червоної зони", в тому числі до України до 15 липня включно - про це йдеться у повідомлені для льотного складу , що розповсюджується на регіон Відня.

Повідомлення для льотного складу NOTAM A1715/20 було опубліковано сьогодні, 30 червня, та подовжує дію попереднього, термін якого також спливав сьогодні. Таким чином, рейси з Відня до України, які були заплановані на початок липня австрійськоїю Austrian Airlines, угорською Wizz Air та дочкою Ryanair - Laudamotion не відбудуться згідно розкладу найближчих днів.

Окрім України, до червоного списку країн , з якими Австрія подовжила заборону щодо відновлення регулярного авіаційного сполучення, потрапили Росія, Біларусь, Португалія, Велика Британія, Швеція, італійський регіон Ломбардія, Китай та Іран.

Виключення зроблено для рейсів в інтересах Австрії : евакуаційні, медичні, рейси для перевезення медперсоналу, сезонних робітників та вантажів.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт Відня першим серед аеропортів країн ЄС відкрився для міжнародних регулярних рейсів після карантину

 

ПОДІЛИТИСЯ: