27.05.2020
Авіакомпанії змінюють дату початку польотів до України
Авіакомпанії змінюють дату початку польотів до України
Іноземні авіакомпанії, які раніше анонсували відновлення регулярного сполучення з Україною, вимушені відтерміновувати початок польотів.

Німецька Lufthansa, CSA - Чеські авіалінії та угорський лоукост Wizz air не зможуть розпочати заплановані на початкок червня польоти до України у зв'язку з постановою Кабінету Міністрів України №392 від 20 травня 2020 про заборону повітряного сполучення до 15 червня.

Починаючи з 1 червня, німецька національна авіакомпанія мала б відновити рейс за маршрутом Франкфукт - Київ, але вимушена змінити дату на 15 червня. Але є й позитивна новина : замість трьох рейсів на тиждень, їх кількість зросте до п'яти - щодня, крім вихідних.

Чеські авіалінії, які планували відновити відразу два українські маршрути - з Києвом та Одесою, та вже змінювали одного разу дату початку польотів з 28 травня на 3-4 червня, вирішили не ризикувати та скасували всі українські рейси до кінця червня. Згідно теперішнього розкладу на сайті перевізника, обидва українські маршрути поновляться з 1 липня.

Угорський лоукост Wizz air також визначився з новою датою відновлення українських маршрутів : починаючи з 16 червня авіакомпанія поступово відновлюватиме рейси до п'яти українських аеропортів - Києва, Львова, Одеси, Харкова та Запоріжжя.
Можливість розпочати виконання міжнародних рейсів з 15 червня підтвердили й українські посадовці : міністр інфраструктури Криклій запевнив, що плани уряду стосовно дати відкриття авіаційного сполучення не змінились , а міністр охорони здоров'я Степанов нагадав, що після повернення громадяни мають пройти 14-денну самоізоляцію.
Варто нагадати, що з 15 червня авіакомпанія Windrose розпочне програму внутрішніх авіарейсів між Києвом та п'ятьма містами України.
ПОДІЛИТИСЯ: