28.05.2020
Austrian Airlines збирається до Києва
Austrian Airlines збирається до Києва
Ще одна авіакомпанія з Lufthansa Group оголосила про відновлення рейсів до України. Austrian Airlines має наміри розпочати рейси між Віднем та Києвом з 23 червня - йдеться у презентації нового розкладу авіакомпанії.

На першому етапі австрійська авіакомпанія відновить лише маршрут до української столиці , рейси до Львова, Одеси та Дніпро, які авіакомпанія виконувала в докарантинний період, поки що відсутні в оновленому розкладі перевізника.
Рейси Відень - Київ виконуватимуться тричі на тиждень, по вівторках, четвергах та суботах. Згідно інформації на сайті Austrian Airlines , рейс OS661 Відень - Київ вирушатиме до Києва о 09.50 ранку, а у зворотньому напрямку о 13.30 (OS662).
Загалом, австрійська авіакомпанія планує поетапне відновлення своїх регуляргих рейсів починаючи з 15 червня. Спочатку буде відновлено 27 маршрутів, а після 22 червня - ще 10.

Нагадаємо, що Австрія однєю з перших розпочала послаблення карантинних заходів, а перші рейси віденський аеропорт розпочав обслуговувати ще на початку травня. Також, саме Австрія першою серед країн Європи запровадила можливість експрес-тестування пасажирів, що прибували авіарейсами до столичного аеропорту для запобігання 14-денного карантину.
Austrian Airlines стане третьою авіакомпанією Lufthansa Group, яка найближчим часом відновить рейси до України. Починаючи з 15 червня на маршруті Франкфурт - Київ розпочне польоти німецька Lufthansa, а з 21 червня про свої наміри виконувати рейси за маршрутом Цюрих - Київ оголосила швейцарська Swiss. Інформації щодо відновлення рейсів Brussels Airlines Брюсель - Київ наразі немає.
ПОДІЛИТИСЯ: