30.04.2020
Atlas Weekend перенесено на наступний рік
Atlas Weekend перенесено на наступний рік
Чергову статусну подію перенесено на наступний рік у зв'язку з пандемією коронавірусу. Цього разу мова йде про одну з головних подієвих атракцій української столиці - щорічний музичний фестиваль Atlas Weekend, що мав відбутись з 7 по 12 липня та вважається найбільшим музичним фестивалем у Східній Європі.   
"Уже багато років Atlas Weekend — частина літа на ВДНГ. Але, на жаль, цього року пандемія Covid—2019 внесла свої зміни й у наші фестивальні плани" - зазначено на офіційній сторінці Експоцентру ВДНГ у фейсбуці.
Задля безпеки відвідувачів та артистів, організатори вирішили перенести цьогорічний Atlas Weekend на 6-11 липня 2021 року. Усі куплені квитки залишаються дійсними. Зараз команда фестивалю веде перемовини з артистами, щоб повністю зберегти вже заявлений лайнап і на наступний рік, а згодом додати до нього і нові анонси. Організатори звернулись з проханням до фанів Atlas Weekend підтримати фестиваль і не здавати квитки. Зараз — це найбільший вклад, який кожен може зробити у збереження концертно-фестивальної індустрії країни.
ПОДІЛИТИСЯ: